Tanáraink

Adamik Erika


francia nyelv

Baranyai Anita


szakmai tárgyak

Baranyai István


angol nyelv 

Bácskai Margit


német nyelv

Béládi Magdolna


francia nyelv, francia nyelvű civilizáció, német nyelv

Bérczesné Takács Angéla


testnevelés

Blahó Margit


szakmai tárgyak, osztályfőnöki

Boha Eszter


angol nyelv

Bódi Tibor


testnevelés

Bogár Zita


ügyvitel

Bogos Tatjana


informatika

Bozsikné Szendrői Ildikó


szakmai tárgyak

Csányi Tibor


matematika
13.e osztályfőnöke

Cseh Marianna


szakmai tárgyak

Csókáné Török Orsolya


német nyelv

Csóré Lajosné


ügyvitel

Dömösiné Dankó Judit


magyar nyelv és irodalom, történelem
12.b osztályfőnöke

Déberling Diána


szakmai tárgyak

Erdeiné Bacher Katalin


angol nyelv

Eőri János


matematika
10.d osztályfőnöke

Foster Dóra


angol nyelv

Galgóczy Gábor


magyar nyelv és irodalom, történelem
10.b osztályfőnöke

Géczy Judit


francia nyelv, magyar nyelv és irodalom
9.fkny osztályfőnöke

Gordán Erzsébet


szakmai tárgyak

Gyovai Szilvia


magyar nyelv és irodalom, történelem
9.b osztályfőnöke

Herrmann Steven


angol nyelv

Horváth Katalin


matematika

Keller Ágnes


szakmai tárgyak

Keszthelyi Mónika


angol nyelv, német nyelv, szakmai tárgy

Kiss Andrea

iskolapszichológus

Kónyi Eszter


szakmai tárgyak
10.k osztályfőnöke

Kőnigné Pénzes Edit


magyar nyelv és irodalom, történelem
10.f osztályfőnöke

Ládi Tímea


biológia

Lenkóné Geiger Kinga


testnevelés
11.f osztályfőnöke

Leterme Stephane


francia nyelv, informatika

Lik Melinda


angol nyelv, biológia

Marosi Andrea


matematika, informatika
9.ekny osztályfőnöke

Marsiné Varga Anikó


informatika, ügyvitel

Matiscsák Zsuzsa


angol nyelv
9.bkny osztályfőnöke

Nagy Andrea


matematika, fizika
10.a osztályfőnöke

Nagyné Lévay Andrea


angol nyelv

Németh Gábor


történelem, földrajz
12.a osztályfőnöke

Németh Violetta


francia nyelv

Nyeste Zsolt


japán nyelv

Olmosiné Muri Éva


informatika

Pankotai Beáta


testnevelés

Pásztorné Lipták Ágnes


német nyelv
13.d osztályfőnöke

Pavek Ferencné


matematika, fizika, kémia

Réffy Anna


angol nyelv

Sárhidi Éva


magyar nyelv és irodalom, történelem
11.e osztályfőnöke

Schalkhammer-Kenyeres Márta


szakmai tárgyak

Shalpykova Karina


orosz nyelv

Sipos Katalin


informatika, ügyvitel

Stadlerné Szántó Andrea


angol nyelv
10.l osztályfőnöke

Sunyovszky Anna


könyvtáros tanár

Szabó Eszter


szakmai tárgyak
9.a osztályfőnöke

Szabó Éva


szakmai tárgyak

Szabóné Peregi Zsuzsanna


magyar nyelv és irodalom, német nyelv
11.d osztályfőnöke

Szilágyi Szilvia


történelem
13.a osztályfőnöke

Szondi Gyöngyi


angol nyelv

Szörényiné Matók Rita


német nyelv
10.e osztályfőnöke

Szőke Imre


informatika, matematika
9.e osztályfőnöke

Tarcza Tímea


informatika

Ther Mária


magyar nyelv és irodalom, történelem

Tyukász Ildikó


angol nyelv
9.dny osztályfőnöke

Varga László


testnevelés

Vargáné Veres Zsuzsanna


német nyelv