Tanáraink

Adamik Erika


francia nyelv

Baranyai Anita


szakmai tárgyak

Bácskai Margit


német nyelv

Béládi Magdolna


francia nyelv, francia nyelvű civilizáció, német nyelv

Bérczesné Takács Angéla


testnevelés

Blahó Margit


szakmai tárgyak, osztályfőnöki

Boha Eszter


angol nyelv
9.b osztályfőnöke

Bogár Zita


ügyvitel
9.e osztályfőnöke

Bogos Tatjana


informatika

Burjánné Török Orsolya


német nyelv

Csányi Tibor


matematika

Cseh Marianna


szakmai tárgyak
9.d osztályfőnöke

Csókáné Török Orsolya


német nyelv
10.e osztályfőnöke

Csóré Lajosné


ügyvitel
11.e osztályfőnöke

Dömösiné Dankó Judit


magyar nyelv és irodalom, történelem
10.f osztályfőnöke

Erdeiné Bacher Katalin


angol nyelv

Eőri János


matematika
9.jkny osztályfőnöke

Forgács Balázs


szakmai tárgyak
9.ekny osztályfőnöke

Galgóczy Gábor


magyar nyelv és irodalom, történelem
9.cny osztályfőnöke

Géczy Judit


francia nyelv, magyar nyelv és irodalom
11.f osztályfőnöke

Gordán Erzsébet


szakmai tárgyak
11.a osztályfőnöke

Görhöny-Kovács Szilvia


szakmai tárgyak

Gyovai Szilvia


magyar nyelv és irodalom, történelem
12.b osztályfőnöke

Herrmann Steven


angol nyelv

Kákonyi Lucia


angol nyelv

Kálmánné Szilvásy Nóra


német nyelv

Keller Ágnes


szakmai tárgyak
11.b osztályfőnöke

Kónyi Eszter


szakmai tárgyak
9.dny osztályfőnöke

Kőnigné Pénzes Edit


magyar nyelv és irodalom, történelem

Lenkóné Geiger Kinga


testnevelés
10.a osztályfőnöke

Lik Melinda


angol nyelv, biológia
10.d osztályfőnöke

Marosi Andrea


matematika, informatika

Marsiné Varga Anikó


informatika, ügyvitel

Nagy Andrea


matematika

Nagy Cecilia


testnevelés

Nagyné Lévay Andrea


angol nyelv

Németh Gábor


történelem, földrajz
10.b osztályfőnöke

Németh Violetta


francia nyelv

Nyeste Zsolt


japán nyelv

Olmosiné Muri Éva


informatika

Pankotai Beáta


testnevelés
9.f osztályfőnöke

Pásztorné Lipták Ágnes


német nyelv

Réffy Anna


angol nyelv
9.bkny osztályfőnöke

Rottler Júlia


angol nyelv

Sárhidi Éva


magyar nyelv és irodalom, történelem

Shalpykova Karina


orosz nyelv

Sipos Katalin


informatika, ügyvitel

Stadlerné Szántó Andrea


angol nyelv

Szabó Eszter


szakmai tárgyak
12.a osztályfőnöke

Szabó Miklós

Szabóné Peregi Zsuzsanna


magyar nyelv és irodalom, német nyelv

Szilágyi Szilvia


történelem

Szondi Gyöngyi


angol nyelv

Szörényiné Matók Rita


német nyelv

Szőke Imre


informatika, matematika
12.e osztályfőnöke

Szucsák Rozália


angol nyelv

Tarcza Tímea


informatika

Ther Mária


magyar nyelv és irodalom, történelem

Titkos Andrea

iskolapszichológus - GYES

Tyukász Ildikó


angol nyelv
11.d osztályfőnöke

Varga László


testnevelés

Zana Zoltán


angol nyelv